• تاریخ : ۱۱ام تیر ۱۳۹۶
  • موضوع : دیگر

اوپل، مدل بلک جک از خودروی آدام را با قیمتی کمتر از ۱۵ هزار دلار روانه‌ی بازار جهانی خواهد کرد.

جدیدترین محصول اوپل در کلاس خودروهای شهری، آدام نام دارد. اوپل، به‌تازگی اقدام به معرفی نسخه‌ی ویژه‌ای از این خودرو با نام بلک جک کرده اســت. این خودرو همان‌طور که از نام آن مشخص اســت، یک مدل خاص اســت که بخش‌هایی همچون سقف، کاپوت و آینه‌های جانبی آن به رنگ مشکی درآمده‌اند. در داخل کابین نیز به‌طور گسترده‌ای از رنگ زرد اســتفاده شده اســت تا نمای آن اسپرت‌تر شود؛ با این وجود قیمت این خودرو در کشور آلمان، معادل ۱۴ هزار و ۹۵۰ یورو خواهد بود.

6826ff78 c4d0 4659 824e 0d2d428fadd9 آدام؛ ارزان ترین محصول اوپل خواهد بود

این خودرو به یک پیشرانه‌ی بنزینی با حجم ۱.۲ لیتر مجهز اســت که می‌تواند ۶۹ اسب بخار قدرت تولید کند و مصرف سوخت ترکیبی آن تنها ۵.۳ لیتر در هر ۱۰۰ کیلومتر عنوان شده اســت. با این وجود مدل‌های قوی‌تری از این خودرو نیز در دسترس هستند؛ همانند آدام S و آدام Rock S که با پیشرانه‌ی ۱.۴ لیتری توربوی خود می‌توانند تا ۱۴۸ اسب بخار قدرت تولید کنند. امکان سفارش پکیج بلک جک روی این دو مدل نیز وجود دارد و برای آن تنها باید مبلغ ۴۴۰ یورو، مازاد بر قیمت خودرو پرداخت کرد.

این محصول، در بازار جهانی قرار اســت با فیات ۵۰۰ و نسخه‌های متنوع آن رقابت کند. با توجه به توانایی‌های فیات، باید گفت اوپل آدام نیز برای چنین رقابتی آماده به نظر می‌رسد و تجهیزات بسیاری با خود به همراه دارد. در این خودرو ۳ نوع سیستم اطلاع‌رسانی و سرگرمی موجود اســت که اولی رادیو سی‌دی BT 3.0 به همراه بلوتوث و سی‌دی پلیر را شامل می‌شود و دومی سیستم اینتل لینک R4.0 همراه با اپل کارپلی و اندروید اتو خواهد بود که قیمت آن تنها ۳۵۰ یورو اســت. آخرین سیستم نیز اینتل لینک Navi 4.0 اســت که ۸۵۰ یورو قیمت خواهد داشت.

4aca01f8 81d4 416a 8fbc bf287cf5b074 آدام؛ ارزان ترین محصول اوپل خواهد بود

سایر امکانات این خودرو، شامل رابط کاربری ویژه‌ی اوپل با نام Opel OnStar، قابلیت اتصال اینترنت ۴G LTE و هات‌اسپات کردن وای‌فای و سیستم صوتی اینفینیتی به همراه ۸ عدد بلندگو هستند که با پرداخت هزینه‌ی اضافه حاصل می‌شود.

پیتر کاسپرت، مدیر فطریقه اوپل، در مورد این خودرو می‌گوید:

آدام بلک جک نسخه‌ای ویژه در بین مدل‌های اوپل آدام محسوب می‌شود و اســتفاده از کاپوت و سقف مشکی‌رنگ در این مدل به هرچه خاص‌تر شدن آن کمک می‌کند و ما اطمینان داریم که این خودرو توجه آن دسته از مشتریانی را که به دنبال یک مدل جدید هستند به خود جلب خواهد کرد.

جدیدترین و داغترین مطالب دنیای جالب تکنولوؤی ها در سایت توما
مطالب گوناگون از از اخبار دنیای وب و تکنولوژی

نوشته آدام؛ ارزان ترین محصول اوپل خواهد بود اولین بار در مجله آنلاین توما. پدیدار شد.