• تاریخ : ۱۱ام تیر ۱۳۹۶
  • موضوع : دیگر

1297634 156 بیانیه الحشد الشعبی درباره آزادسازی موصل

خبرگزاری فارس: گروه «الحشد الشعبی»  (بسیج مردمی) عراق امروز جممعه در خصوص آزادسازی شهر موصل و سقوط گروه تروریستی داعش بیانیه ای صادر کرد.

الحشد الشعبی میگوید که داعش پس از این شکست مفتضحانه، بار دیگر به عراق بازنخواهد گشت.

گروه اطلاع رسانی الاعلام الحربی بیانیه الحشد را منتشر کرد که در آن نیروهای عراقی تأکید کردند که در راه شکست داعش هزاران شهید داده اند.

در این بیانیه آمده اســت که الحشد موفق شده اســت برگه های توطئه و سربازان «ابوبکر البغدادی» -فرعون زمانه- را به آتش بکشد.

بر اساس این بیانیه، در حال حاضر حکومت جعلی داعش با آزادسازی شهر قدیمی موصل و «مناره الحدباء و مسجد جامع النوری» آن سرنگون شد و «از آن منطقه رزمندگان شجاع [آیت الله] سیستانی» عملیات آزادسازی کانونهای خیانت، افراط گرایی و تروریسم را آغاز کردند و به همه جهان  اعلام پیروزی میکنند.

«أحمد الأسدی» سخنگوی رسمی الحشد الشعبی اعلام کرد: «صبر کردیم، جنگیدیم، توطئه ها و سیل گسترده ای از فتنه ها و کارشکنیها را تحمل کردیم و برای این لحظه تاریخی هزاران شهید دادیم… و نشان دادیم که ما اینجاییم و در روی این خاک مقدس جنگیدیم و پیروز شدیم».

الاسدی با اشاره به اینکه داعشیها به یاد خواهند داشت که چگونه ملت عراق آنان را شکست دادند، اظهار داشت: «یک روز برای ما و یک روز علیه ماســت. روزی که برای ماســت فقط برای پیروزی در برابر نیروهای تکفیری، پاکسازی و بازگرداندن آوارگان به خاک خود اســت».

در پایان این بیانیه آمده اســت: «موصل از آنِ ماســت. برخی از اراضی عراق مانند بخشهایی از الشرقاط، الحویجه و تلعفر که هنوز آزاد نشده، از آنِ ماســت و به سرعت برق به ما باز خواهد گشت؛ زیرا آنان (عناصر داعش) در مرحله نابودی و شکست قرار دارند و ما در مرحله مقاومت و پیروزی».

داغترین اخبار و رویداد های ایـــران و خارج
این مطلب در این ساعت از سایت توما در بخش خبری ارســال گردیده اســت
این بخش شامل خبر های ورزشی نیز میباشد
میتوانید خبر فوق را به اشراک بگذارید

نوشته بیانیه الحشد الشعبی درباره آزادسازی موصل اولین بار در مجله آنلاین توما. پدیدار شد.