• تاریخ : ۱۳ام تیر ۱۳۹۶
  • موضوع : دیگر

دیه‌گو مارادونا باز هم جنجال آفرید. او در سفر اخیر خود به روسیه قصد تعرض به یک خبرنگار را داشته اســت.
 
به نقل جام جم و به نقل از besoccer، دیه گو مارادونا چهره سرشناس فوتبال آرژانتین یکی از حیاتیانان ویژه جام کنفدراسیون‌ها بود.
 
اکنون خبری بسیار جنجالی درباره مارادونا به گوش می‌رسد که برگ سیاه دیگری به همه رسوایی‌های ســال‌های اخیر او اضافه می‌کند. او متهم اســت که می‌خواســته به یک خبرنگار روسی تعرض جنسی کند.

 

325187 753 تعرض جنسی مارادونا به خبرنگار زن روسی! 

این قربانی تعرض جنسی مارادونا “اکاترینا نادولسکایا” نام دارد و مدعی شده زمانی که پس از فینال جام کنفدراسیون‌ها که بین آلمان و شیلی برگزار شد قصد داشته با مارادونا مصاحبه کند با تلاش وی مبنی بر تعرض جنسی به خودش روبرو می‌شود.
 
سایت Globo نیز خبر می‌دهد این خبرنگار روسی زمانی که با تلاش تعرض جنسی مارادونا روبرو شد به سرعت با پلیس تماس گرفـــــت. او در حالی که از سوی سه افسر پلیس همراهی می‌شد هتل محل اقامت مارادونا را ترک کرد.
 
مارادونا این زن خبرنگار را به اتاقش جهت مصاحبه دعوت کرده بود. زمانی که مصاحبه شروع می‌شود مارادونا تلاش می‌کند به این زن تعرض کند اما او به سرعت اتاق را ترک می‌کند و با پلیس تماس می‌گیرد.
 
مارادونا که کوهی از رسوایی‌های اخلاقی از مصرف موادمخدر گرفـــــته تا تیراندازی به سمت خبرنگاران در کارنامه خود دارد مدعی اســت که این خبرنگار زن برای جلب توجه و کسب شهرت این کار را کرده اســت.

داغترین اخبار و رویداد های ایـــران و خارج
این مطلب در این ساعت از سایت توما در بخش خبری ارســال گردیده اســت
این بخش شامل خبر های ورزشی نیز میباشد
میتوانید خبر فوق را به اشراک بگذارید

نوشته تعرض جنسی مارادونا به خبرنگار زن روسی! اولین بار در مجله آنلاین توما. پدیدار شد.