• تاریخ : ۲۸ام خرداد ۱۳۹۶
  • موضوع : گردشگری

 

در سال‌های گذشته این جشن در روزهای مطابق با تقویم تایلندی برگزار می‌انجام گرفت اما اکنون هر ساله در همین سه روز جشن گرفته می‌شود، اگرچه به طور معمول تعداد روز پیش از تعطیلات حتمی و تعداد روزی پس از آن نیز این جشن‌ها ادامه دارد.

 

اگر می‌خواهید در زمان جشن آب تایلند یا Songkran  به این کشور سفر کنید، آماده‌ی خیس انجام گرفتن و خوشگذرانی در این جشن بزرگ آب گیم باشید. سال نو در تایلند در روزهای زیاد گرم شروع می‌شود و از این‌رو زمان معقولی برای آب گیم هست، شما احساس می‌کنید که به دوران کودکی بازگشته‌اید. اگر شجاعت این را داشته باشید که از همه طرف به شما آب پاشیده شود و شما هم اینکار را بر روی دیگران انجام دهید در این فستیوال به خیابان‌ها بیایید.

بزرگترین و شناخته‌انجام گرفته‌ترین جشن آب تایلند در Chiang Mai برگزار می‌شود و در آن به معقولت این مراسم مجسمه‌ها را از معابد محلی به خیابان می‌آورند ، همه دعوت هستند تا در این مراسم رژه با ظرافت و با احترام بر روی دست و پای مجسمه‌ی بودا آب بریخانومد. یکی از دلایلی که جشن آب را در ناحیه‌ی Chiang Mai مشهورتر کـــرده این هست که تعداد زیادی از افراد Chiang Mai در بانکوک و منطقههای اطراف کار می‌کنند و از این فرصت هستفاده می‌کنند تا به منطقه خود بازگشته و این جشن را در کنار دوستان و خانواده‌های خود برگزار کنند.

 

Hua Hin نزدیک ترین ساحل به بانکوک بوده و انتخابی عالی برای برگزاری جشن سال نوی تایلند هست. این ناحیه با وجود مجسمه‌های شنی زیبا درساحل ، مکانی بسار زیبا برای جشن آب تایلند می‌باانجام گرفت.

شما برای دیدن جشن‌های Songkran در مناطق مختلف تایلند انتخاب‌هایی مانند بانکوک، پاتایا، پوکت، هوآهین و … دارید که می‌توانید به این مکان‌ها رفته، خیس شوید و امید داشته باشید که اینکار برای سال جدید برای شما خوش شانسی بیاورد.

تور  تفریحی – سیاحتی جشن آب تایلند 

۶ شب و ۷ روز 

سه شب بانکوک + سه شب پاتایا 

خدمات تور: چهارشب اقامت در هتل های چهار ستاره به همراه صبحانه، ترانسفر از فرودگاه به هتل و بلتصویر، یک گشت رایگان، تور لیدر فارسی زبان، بیمه مسافرتی، اخذ ویزای توریستیپرواز دلخواه مسافر ( مستقیم ماهان یـــــا ترانزیت الاتحاد )

هزینه سفر: ۱۱٫۱۵۰٫۰۰۰ ریال + نرخ بلیط هواپیما 

زمان سفر: سه شنبه ۲۲ فروردین لغایت ۲۹ فروردین ۱۳۹۶

آخرین مهلت ثبت نام و رزرو تا ۱۵ فروردین ۱۳۹۶ ظرفیت محدود می باانجام گرفت