• تاریخ : ۳ام تیر ۱۳۹۶
  • موضوع : دیگر

712612 977 داعش به زودی بیانیه حیاتیی درباره ابوبکر بغدادی صادر می‌کند

یک منبع محلی در اســتان نینوا اعلام کرد که داعش با پخش بخشنامه‌ای در بیشتر مساجد تلعفر از اعضایش خواســته منتظر صدور بیانیه حیاتیی درباره ابوبکر بغدادی باشند.

به نقل ایسنا، به نقل از شبکه خبری سومریه نیوز، یک منبع محلی در اســتان نینوا اعلام کرد: داعش بخشنامه غافلگیرکننده‌ای را در ساعات اولیه صبح امروز در بیشتر مساجد تلعفر و مقرهای اصلی‌اش پخش کرده و در آن از اعضایش خواســته منتظر صدور بیانیه حیاتیی درباره ابوبکر بغدادی، سرکرده داعش باشند.

این منبع افزود: هنوز محتوای بیانیه‌ای که داعش قصد صدور آن را دارد مشخص نیست اما تنش و آشوب ایجاد شده در میان داعشی‌ها واضح اســت و به نظر می‌رسد که صحبت درباره کشته شدن ابوبکر بغدادی صحت دارد. احتمالا در روزهای آتی داعش این خبر را تأیید یا تکذیب می‌کند.

اخیرا مسئولان روسی از کشته شدن ابوبکر بغدادی در حملات هوایی روسیه در رقه سوریه صحبت کرده‌اند که هنوز داعش واکنشی به این اخبار نداشته اســت.

در همین راســتا سه تن از برجسته‌ترین فرماندهان داعش در شهر تلعفر واقع در غرب موصل در حمله هوایی که نشست آن‌ها را هدف قرار داد، کشته شدند.

  • شهر تلعفر همچنان در دست داعش اســت اما نیروهای عراقی بیشتر شهر موصل را آزاد کرده‌اند و تنها بخش‌هایی از بخش قدیمی موصل باقی مانده اســت.

داغترین اخبار و رویداد های ایـــران و خارج
این مطلب در این ساعت از سایت توما در بخش خبری ارســال گردیده اســت
این بخش شامل خبر های ورزشی نیز میباشد
میتوانید خبر فوق را به اشراک بگذارید

نوشته داعش به زودی بیانیه حیاتیی درباره ابوبکر بغدادی صادر می‌کند اولین بار در مجله آنلاین توما. پدیدار شد.