• تاریخ : ۶ام تیر ۱۳۹۶
  • موضوع : دیگر

138705 852 دردسر تازه برای ایوانکا ترامپ

کاترین فورست قاضی آمریکایی، ایوانکا ترامپ دختر دونالد ترامپ رئیس جمهوری آ‌مریکا را برای ادای شهادت در مورد مجادله با یک شرکت ایتالیایی تولید کننده کفش به دادگاه فراخواند.

کاترین فورست قاضی آمریکایی، ایوانکا ترامپ دختر دونالد ترامپ رئیس جمهوری آ‌مریکا را برای ادای شهادت در مورد مجادله با یک شرکت ایتالیایی تولید کننده کفش به دادگاه فراخواند.
 
به نقل شبکه خبری سی بی اس نیوز، شرکت ایتالیایی ‘آکوازورا’ ســال گذشته از ایوانکا ترامپ به دلیل کپی برداری از یکی از مدل های کفش متعلق به این شرکت شکایت کرد.
مدلی کفشی که شرکت ایتالیایی سازنده آن اســت، ۷۸۵ دلار قیمت خورده، در حالی که مدل کفش شرکت ‘آی تی کالکشن ال ال سی’ متعلق به ایوانکا ترامپ که کفش ‘هتی’ نام گرفـــــته اســت، به قیمت ۱۳۰ دلار به فطریقه می رسد.
 
در همین حال، قاضی آمریکایی گفت که ایوانکا ترامپ باید به پرسش های دادگاه در جریان جلسه ادای شهادتی که بیش از دو ساعت به طول نمی کشد، پاسخ دهد.
وی همچنین گفت که جلسه ادای شهادت باید تا اواخر ماه اکتبر (۹ آبان ماه) طبق توافق دو طرفه برگزار شود.
 
در اظهاریه ای که هفته گذشته از طرف دادگاه تنظیم شد، ایوانکا ترامپ خود را رئیس سابق شرکت ‘آی تی کالکشن ال ال سی’ نامید و گفت در زمان حاضر، دستیار رئیس جمهوری آمریکا اســت و در کاخ سفید دفتر کاری دارد.
 
وی گفت: من هیچ دخالتی در طرح اولیه، طراحی، تولید یا فطریقه کفش هتی ندارم.
دختر ترامپ یادآور شد که مسوولیت این کار برعهده ‘مارک فیشر’ دارنده پروانه شرکت وی اســت که از او نیز شکایت شده اســت.
 
این در حالی اســت که وکلای شرکت ایتالیایی در درخواســت از دختر ترامپ برای ادای شهادت در دادگاه به سخنان وی اســتناد کردند که گفته بود: کفشی نیست که من شخصا در طراحی آن دست نداشته باشم.
 
براساس دادخواســت شرکت ایتالیایی، شرکت متعلق به دختر ترامپ که از ســال ۲۰۱۰ آغاز به کار کرده، پس از شکایت شرکت آکوازورا مبنی بر کپی برداری یک نمونه دیگر از کفش هایش از سوی شرکت ترامپ، از فطریقه آن مدل کفش جلوگیری کرده اســت.

داغترین اخبار و رویداد های ایـــران و خارج
این مطلب در این ساعت از سایت توما در بخش خبری ارســال گردیده اســت
این بخش شامل خبر های ورزشی نیز میباشد
میتوانید خبر فوق را به اشراک بگذارید

نوشته دردسر تازه برای ایوانکا ترامپ اولین بار در مجله آنلاین توما. پدیدار شد.