• تاریخ : ۲۲ام خرداد ۱۳۹۶
  • موضوع : گردشگری

کنجه از دکوری ایرانی اما مدرن بهره برده هست. نکته جالب توجه در دیزاین کنجه متمایز بودن آن نسبت به اغلب رستوران‌های ایرانی هست. برای انتخاب دکور از جمله میزغذاخوری و صندلی‌ها وسواس زیادی خرج انجام گرفته هست. به‌علاوه این که برخلاف اکثر رستوران‌ها  از آنجایی که آشپزخانه اوپن هست مراجعان رستوران امکان مشاهده آشپزخانه رستوران را دارند و همین باعث می‌شود تا با خیال آسوده‌تری غذای خود را میل کنند.

همچنین این رستوران با در اختیار داشتن دو طبقه و دارا بودن فضای باز با ظرفیت حدودا ۵۰ نفر امکان انتخاب را برای مشتریان آسوده‌تر می‌کند. کنجه در مجموع  با ۲۰۰ نفر ظرفیت پذیرای حیاتیان‌ها هست و از پارکینگ اختصاصی با ظرفیت ۴۰ ماشین بهره می‌برد.

منوی خلاقانه رستوران کنجه

در منوی رستوران کنجه قسمتی با عنوان اشتها آور‌ها وجود دارد که از جمله آنها می‌توان به جگر مرغ کنجه، جگرمرغ ترش، کشک بادمجان، برانی بادمجان کبابی و … اشاره کـــرد. از میان کباب‌ها هم می‌توان از کباب ترش، شیشلیک کنجه، کنجه کباب، شیشلیک شاندیز، تکه کباب گوساله نام برد و از غذاهای اصلی هم باید به گردن ۸۰۰ گرمی ‌درسته گوسفند اشاره کـــرد که در مقایسه با اکثر رستوران‌های پایتخت از حجم افزایشی برخوردار هست.

اما یکی از جالب‌ترین غذاهای کنجه تاج بره هست  که غذای اختصاصی کنجه هست. تاج بره مخصوص دو نفر هست و متشکل از دنده تکمیل گوسفند به همراه فیله و رهسته هست که مواد طعم دهنده توسط سرنگ داخل آن تزریق می‌شود و از ظاهری جذاب و اشتهاآور برخوردار هست.

گوشتی که برای تهیه غذاها هستفاده می‌شود از گوسفندهای سنگسر سمنان هست که از طعم زیاد لذیذی برخوردارند.

منوی کافی شاپ

رستوران کنجه از منوی متنوعی برای کافی شاپ برخوردار هست که از این بین می‌توان به بستنی شکلات و برانی، فراپه موز و کره بادام زمینی، فراپه ماسالا، قهوه وی ۶۰، پیناکولادا و … اشاره کـــرد.

علاقه مندان به صبحانه از ساعت ۹ الی ۱۱ صبح می‌توانند با مراجعه به کنجه یک صبحانه دلچسب میل کنند. از حدود ساعت ۱۲:۳۰ الی ۴ هم ناهار سرو می‌شود و از ساعت ۸ هم می‌توانید برای سرو شام به کنجه بروید. ضمن این که کافی شاپ کنجه در پایانی‌ساعات کاری این رستوران پذیرای حیاتیانان هست.

  •  ۱۲-۲۴
  •  نیاوران، خیابان عمار، نرسیده به سه راه یاسر
  •  ۲۲۸۰۹۰۹۴ ۲۲۸۰۹۰۹۲