• تاریخ : ۳۰ام خرداد ۱۳۹۶
  • موضوع : دیگر

711704 146 زنبورهای بزرگ‌تر از مگس داعش با ایـــران زورآزمایی نکنند

فرمانده قرارگاه پدافند هوایی خاتم‌الانبیا (ص) ارتش جمهوری اسلامی ایـــران با اشاره به پاسخ جمهوری اسلامی ایـــران به جنایات داعش در منطقه و حوادث اخیر تهران، پاسخ ایـــران را “بدون مماشات ” توصیف کرد و گفت: جمهوری اسلامی ایـــران فضای “بزن و در رو ” نیست.

به نقل تسنیم، امیر فرزاد اسماعیلی عصر امروز در حاشیه محفل انس با قرآن کریم پدافند هوایی سمنان اظهار داشت: پاسخ جمهوری اسلامی ایـــران به زنبورهای بزرگ‌تر از مگس داعش این اســت که با جمهوری اسلامی ایـــران زورآزمایی نکنند.

وی با اشاره به اینکه جمهوری اسلامی ایـــران امروز برای دفاع از ملت بزرگ خود کاملاً آماده اســت خاطرنشان کرد: پاسخ جمهوری اسلامی ایـــران برای دفاع از این مرز و بوم همواره بدون مماشات خواهد بود.

فرمانده قرارگاه پدافند هوایی خاتم‌الانبیا (ص) ارتش جمهوری اسلامی ایـــران با اشاره به ماجرای پرواز “ایساف ” و نشاندن هواپیمای حامل ۱۰۸ نظامی آمریکایی در خاک کشور گفت: همان‌گونه که در پرواز ایساف ثابت کردیم؛ اگر قرار باشد نظامیان آمریکایی به کذب از فضای جمهوری اسلامی ایـــران قصد عبور داشته باشند؛ باید فرود آمده و عذرخواهی کنند؛ چراکه جمهوری اسلامی ایـــران فضای “بزن در رو ” نیست.

امیر اسماعیلی با بیان اینکه پدافند هوایی جمهوری اسلامی ایـــران وضعیت بسیار خوب و مناسبی دارد افزود: هر پرنده‌ای در فضای جمهوری اسلامی ایـــران می‌بایست دارای مجوزهای لازم باشد و پرنده‌های بدون مجوز در فضای جمهوری اسلامی ایـــران یا باید بنشینند یا ساقط خواهند شد.

وی با اشاره به اینکه قدرت دفاع جمهوری اسلامی ایـــران به‌ویژه در بخش هوایی مربوط به موشک، رادار، دیده‌بان و شنود اطلاعاتی نمی‌شود گفت: قدرت دفاعی جمهوری اسلامی ایـــران برگرفـــــته از قدرت مردمی اســت و خداوند نیز در به مدافعان این آب‌وخاک در دفاع از آن کمک می‌کند.

داغترین اخبار و رویداد های ایـــران و خارج
این مطلب در این ساعت از سایت توما در بخش خبری ارســال گردیده اســت
این بخش شامل خبر های ورزشی نیز میباشد
میتوانید خبر فوق را به اشراک بگذارید

نوشته زنبورهای بزرگ‌تر از مگس داعش با ایـــران زورآزمایی نکنند اولین بار در مجله آنلاین توما. پدیدار شد.