• تاریخ : ۶ام تیر ۱۳۹۶
  • موضوع : دیگر

 

سامسونگ نسخه‌ی صورتی‌رنگ گلکسی اس ۸ پلاس را در کشور تایوان رونمایی کرد. قیمت نسخه‌ی جدید گلکسی اس ۸ پلاس که تنها تفاوت آن در رنگ جدید اســت، ۹۲۰ دلار برای کاربران تایوانی تعیین شده اســت. این گوشی برای مدت محدودی در فطریقهگاه آنلاین این کمپانی برای فطریقه قرار خواهد گرفـــــت.

همان‌طور که اشاره کردیم، این نسخه تنها از نظر ظاهری جدید اســت و سایر مشخصات فنی آن همچون نسخه‌ی اورجینال این گوشی خواهد بود. از جمله‌ی مشخصات فنی گلکسی اس ۸ پلاس باید به نمایشگر ۶.۲ اینچی با لبه‌های خمیده، تراشه‌ی اکسینوس ۸۸۹۵، دوربین ۱۲ مگاپیکسلی در پشت و ۸ مگاپیکسلی در جلو به همراه باتری ۳۵۰۰ میلی‌آمپر ساعتی اشاره کرد.

>>  درز مشخصات فنی و عــکسی از گوشی گلکسی اس ۸ اکتیو

هنوز مشخص نیست که آیا گلکسی اس ۸ نیز با بهره‌گیری از این رنگ راهی بازار خواهد شد یا خیر؟ یکی از ابهامات در مورد این نسخه، احتمال عرضه‌ی آن در بازاری غیر از کشور تایوان اســت که باید دید آیا این موضوع رنگ واقعیت به خود خواهد گرفـــــت یا خیر؟

>> گلکسی اس ۸ دو برابر سریع‌تر از گلکسی اس ۷ این کمپانی به فطریقه می‌رود

به‌طور حتم سامسونگ در نظر دارد با نسخه‌ی صورتی‌رنگ گلکسی اس ۸ پلاس، بانوان را هدف قرار دهد و نظر این قشر از کاربران گوشی‌های هوشمند را به خود جلب کند.

منبع: SAMMOBILE

 

1498591125 392 dfdsfdsf سامسونگ نسخه‌ صورتی رنگ گلکسی اس ۸ پلاس خود را در تایوان رونمایی کرد

< src="http://.sahandar.com/faradars/show.php?ref=itradar.ir&w=600&h=500&id=1&template=related&title=%D9%85%D8%B7%D8%A7%D9%84%D8%A8+%D9%BE%DB%8C%D8%B4%D9%86%D9%87%D8%A7%D8%AF%DB%8C+%D8%A7%D8%B2+%D8%B3%D8%B1%D8%AA%D8%A7%D8%B3%D8%B1+%D9%88%D8%A8" scrolling="no" style="background: #FFF url(//.sahandar.com/faradars/images/loading.gif) no-repeat center; width: 600px; height: 500px; max-width: 100%;" frameborder="0">

جدیدترین و داغترین مطالب دنیای جالب تکنولوؤی ها در سایت توما
مطالب گوناگون از از اخبار دنیای وب و تکنولوژی

نوشته سامسونگ نسخه‌ صورتی رنگ گلکسی اس ۸ پلاس خود را در تایوان رونمایی کرد اولین بار در مجله آنلاین توما. پدیدار شد.