• تاریخ : ۴ام تیر ۱۳۹۶
  • موضوع : دیگر

1294493 970 ستاره اتلتیکو در لیست خرید تابستانی بارسلونا

ورزش سه: سائول نیگز، ستاره خط میانی اتلتیکو مادرید پلن B بارسلونا در صورت شکست در جذب وراتی اســت. بر کسی پوشیده نیست که بارسلونا قصد دارد مارکو وراتی، هافبک ایتالیایی پی اس جی را برای تقویت خط میانی خود به خدمت بگیرد ولی جذب این بازیکن دشواری های بسیاری دارد. مدیر پی اس جی مخالف هرگونه جدایی وراتی اســت ولی خود بازیکن اصرار دارد که فصل بعد برای بارسلونا بازی کند.

امروز آس ادعا کرد که مسئولان بارسلونا در صورت شکست در جذب وراتی، به سراغ سائول خواهند رفـــــت. بارسلونا پس از انتقال داوید ویا به اتلتیکو در ســال ۲۰۱۳، حق خرید چند بازیکن جوان روخی بلانکوس ها از جمله سائول را برای خود محفوظ نگاه داشت و امســال را بهترین زمان ممکن برای جذب سائول می بیند.

این بازیکن که هم اکنون در رقابت های زیر۲۱ ســال اروپا همراه با تیم ملی اسپانیا حضور دارد و در سه بازی گذشته موفق به زدن دو گل نیز شده، فصل گذشته ۵۳ بازی برای اتلتیکو انجام داد و با وجود سن اندکش توانسته جایگاهی ثابت در تیم دیگو سیمئونه داشته باشد.

رقم فسخ قرارداد او ۸۰ میلیون یورو اســت و باید دید بارسلونا حاضر به پرداخت این رقم خواهد شد یا اینکه وارد مذاکره با باشگاه اتلتیکو می شود.

داغترین اخبار و رویداد های ایـــران و خارج
این مطلب در این ساعت از سایت توما در بخش خبری ارســال گردیده اســت
این بخش شامل خبر های ورزشی نیز میباشد
میتوانید خبر فوق را به اشراک بگذارید

نوشته ستاره اتلتیکو در لیست خرید تابستانی بارسلونا اولین بار در مجله آنلاین توما. پدیدار شد.