• تاریخ : ۱۰ام تیر ۱۳۹۶
  • موضوع : دیگر

عجیب ترین نوع ماساژ بدن خانوم ها در تایلند (تصــویر)

 

به نقل توما طریقه عجیب ماساژ در کشور تایلند جنجال به پا کرده هست، در مرکز ماساژ درمانی از ساتور و چاقوهای بسیار تیز برای ماساژ بهره گیری میگردد. مشتریانی که برای مساژ تایلندی به این مکان مراجعه می‌کنند باید زیر حرکات ۲ عد ساتور تیز بخوابند ، چاقو تراپی طریقهی هست خاص که هر شخصی جرات امتحان کردن آن را ندارد.

 

مردمان آسیای شرقی که از قدیم به طریقههای عجیب و ابداعی درمان شهرت داشتنه اند این روزها با بهره گیری از ابزاری خطرناک برای آرامش دادن به بیماران خود نشان میدهند که همچنان ابتکار خود را در این رشته حفظ کرده اند.تصــویرهایی را می‌بینید که در ان افرادی با صورتهای پوشیده تحت درمان اســترس و درد به وسیله ی ابزار تیزی مانند چاقو و ساتور میباشند.

 

2089811846 irannaz com عجیب ترین نوع ماساژ بدن خانوم ها در تایلند (تصــویر)

 

92568388 irannaz com عجیب ترین نوع ماساژ بدن خانوم ها در تایلند (تصــویر)

 

”هسیائو می فانگ” صاحب اصلی و به نوعی بنیانگذار این نوع طریقه درمانی در تایوان در مورد چاقو تراپی میگوید:مدت ۱۳ ســال هست که اینکار را انجام می‌دهم و بارها تاثیر مثبت ان را برای درمان بیمارانی که از دردسرات روحی روانی رنج میبرند شاهد بوده ام.در این طریقه لایه ای نازک مانند پارچه بین چاقو و بدن فرد قرار می گیرد و حرکات ریتمیک چاقو روی بدن اصلی ترین مرحله این نوع طریقه خاص ریلکسیشن هست.

 

554096879 irannaz com عجیب ترین نوع ماساژ بدن خانوم ها در تایلند (تصــویر)

 

576341876 irannaz com عجیب ترین نوع ماساژ بدن خانوم ها در تایلند (تصــویر)

 

“هسیائو” در ادامه گفت :این طریقه درمانی ۲۵۰۰ ســال پیش برای نخستین بار در چین انجام می شده هست اما من با تغییراتی ویژه “knife therapy” را در کشورم انجام می‌دهم.”یین ” و “یانگ” اصلی ترین بخش این طریقه میباشند که با بهره گیری از ۲ چاقو اجرا می‌شوند.

 

1164052550 irannaz com عجیب ترین نوع ماساژ بدن خانوم ها در تایلند (تصــویر)

 

1579235394 irannaz com عجیب ترین نوع ماساژ بدن خانوم ها در تایلند (تصــویر)

 

این سبک ماساژ انرژی درونی فرد را کاملا متحول و دگرگون کرده تا وی را به آرامش کامل برساند.این چاقو ها چاقوهای آشپزخانه نیستند و به احتیاط کامل مورد بهره گیری قرار میگیرند.ماساژ درمانی با چاقو،ماساژ بدن زنان با چاقو،ماساژ درمانی در کشور تایلند،ماساژ دادن برای رفع اســترس و کمک به ارامش اعصاب

 

458605212 irannaz com عجیب ترین نوع ماساژ بدن خانوم ها در تایلند (تصــویر)

 

فال روزانه یکشنبه 28 خرداد 1396 عجیب ترین نوع ماساژ بدن خانوم ها در تایلند (تصــویر)

این مطلب از وب سایت بزرگ توما درج گردیده اســت

نوشته عجیب ترین نوع ماساژ بدن خانوم ها در تایلند (تصــویر) اولین بار در مجله آنلاین توما. پدیدار شد.