• تاریخ : ۱ام تیر ۱۳۹۶
  • موضوع : دیگر

تا امروز مدل‌های قدرتمندی از فورد موستانگ ساخته شده ولی مدل‌های کمی از آن‌ توانسته‌اند ویژگی و قدرت این نسخه را داشته باشند.

138018 343 فورد موستانگ خشن‌تر از همیشه

 

مشتریان می‌توانند این خودرو را در دو نوع ۶ سرعته دستی یا خودکار تهیه کنند. قرار اســت از این اتومبیل ۵۱ دستگاه تولید شود.

 

به نقل مجله دیجی کالا، تا امروز مدل‌های قدرتمندی از فورد موستانگ ساخته شده ولی مدل‌های کمی از آن‌ توانسته‌اند ویژگی و قدرت این نسخه را داشته باشند. موستانگ Roush P-51 نام محصول جدید فورد اســت که قدرت کم‌نظیر و تریم داخلی متفاوتی نسبت به مدل‌های عادی دارد. موستانگ P-51 به یک پیشرانه ۸ سیلندر خورجینی با حجم ۵ لیتر مجهز شده که می‌تواند زمین را با غرش ۷۲۷ اسب‌بخاری موتور خود به لرزه درآورد.

 

138020 392 فورد موستانگ خشن‌تر از همیشه 

از قدرت فوق‌العاده این خودرو که بگذریم، نوبت به ظاهر و ویژگی‌های آن می‌رسد. این خودرو به کیت P-51 تجهیز شده که ظاهر خشن‌تری نسبت به مدل‌های عادی داده اســت. اسپویلر و اسپلتر کربنی، چراغ‌های داخل جلوپنجره و بدنه عضلانی آن باعث شده‌ که موستانگ P-51خشن‌تر از همیشه باشد. داخل کابین هم تودوزی چرم و باکیفیتی به چشم می‌خورد. در این خودرو از کویل‌اور (Coilover) اســتفاده شده که می‌توان با آن، ارتفاع خودرو را کم و زیاد کرد. چرخ‌های این خودرو هم وزن کمی دارند تا برای سر خوردن در کف جاده و شیطنت‌های حرکات نمایشی مناسب‌تر باشند.

 

138019 313 فورد موستانگ خشن‌تر از همیشه 

ویژگی‌ جالب P-51، صدای اگزوز آن اســت. اگزوز ویژه این خودرو به‌طور پیش‌فرض سه صدای مختلف دارد و راننده می‌تواند به کمک اپلیکیشنی مخصوص صداهای مخصوص بیشتری را برای پخش صدای اگزوز خود انتخاب کند. تصور این امکان با عوض کردن دنده دستی موستانگ، حس فوق‌العاده‌ای را به راننده و سرنشین منتقل می‌کند. مشتریان می‌توانند این خودرو را در دو نوع ۶ سرعته دستی یا خودکار تهیه کنند. قرار اســت از این اتومبیل ۵۱ دستگاه تولید شود.

داغترین اخبار و رویداد های ایـــران و خارج
این مطلب در این ساعت از سایت توما در بخش خبری ارســال گردیده اســت
این بخش شامل خبر های ورزشی نیز میباشد
میتوانید خبر فوق را به اشراک بگذارید

نوشته فورد موستانگ خشن‌تر از همیشه اولین بار در مجله آنلاین توما. پدیدار شد.