• تاریخ : ۳۱ام خرداد ۱۳۹۶
  • موضوع : دیگر

1287986 161 فیفا امیدوارم کرد، خیلی خوشحالم

خبرگزاری تسنیم: هافبک تیم تراکتورسازی از حس و حالش پس از شنیدن خبر پاسخ مثبت فیفا به اســتعلام این باشگاه صحبت می‌کند.

 سینا عشوری که پس از پاسخ امیدوارکننده فیفا به اســتعلام باشگاه تراکتورسازی، روزنه‌های امید را برای بازی کردن در این تیم پیدا کرده اســت، در گفت وگو با تسنیم، درباره این اتفاق‌ها صحبت می‌کند.

فیفا جواب امیدوار کننده‌ای به تراکتورسازی داده و حالا به احتمال زیاد می ‌توانی برای تیمت بازی کنی..

طبق صحبت‌هایی که انجام دادیم، من امروز (چهارشنبه) به دفتر جناب جناب آجورلو می روم و قراردادم را با تراکتورسازی تمدید می‌کنم. از پنجشنبه هم در تمرینات حاضر می‌شوم و منتظر جواب نهایی فیفا می‌مانم. امیدوارم که بتوانم ســال آینده از ابتدا برای تراکتورسازی به میدان بروم.

یعنی هنوز نمی‌دانی که ۱۰۰ نسبت می‌توانی برای تراکتورسازی بازی کنی یا نه؟  

من از ســال قبل قرارداد داشتم و فقط به خاطر آن اتفاقات که همه می دانند چه بود، نمی‌توانستم ســال آینده برای تراکتورسازی بازی کنم. جواب فیفا مثبت و امیدوار کننده بود و من هم دوست دارم که برای تیمم بازی کنم اما اگر این اتفاق رخ ندهد، تا نیم فصل بیرون می‌نشینم و به هیچ تیمی نمی‌روم تا بتوانم از نیم فصل دوم برای تراکتورسازی بازی کنم.

 از احساســت پس از این شنیدن خبر بگو؛ تا حالا تو را تا این حد خوشحال ندیده بودیم.

بله، خیلی خیلی بیشتر از آن چیزی که فکرش را بکنید خوشحالم، چون می‌توانم در خانه خودم باشم. فکر می‌کنم به همه ثابت کردم که چقدر تراکتورسازی را دوست دارم. مشتاقانه منتظر بازی دوباره در پیراهن تیم محبوبم هستم. امیدوارم آخر عاقبت این موضوع هم حل شود و بتوانم از ابتدای فصل بازی کنم.

 می‌دانی که ســال آینده ســال خیلی سختی برای تراکتورسازی اســت.

قطعاً که ســال سختی اســت، اما با آمدن جناب جناب گل محمدی دردسرات خیلی از دردسرات ما حل شد. یحیی یک مربی جنتلمن و فهمیده اســت که می تواند تراکتورسازی را به جایگاهی که اســتحقاقش را دارد برساند.

 با یحیی گل محمدی برای برگشتن به تراکتورسازی صحبت کردی؟

جناب آقا یحیی کاملاً مشتاق و پیگیر حضور من در تراکتورسازی بود، اما هرچقدر تلاش کرد نتوانست به جایی برسد. خوشبختانه بالاخره فیفا خودش این دردسر را حل کرد. چه من باشم و چه نباشم شک نکنید که با گل محمدی روزهای خوبی در انتظار تراکتورسازی اســت.

داغترین اخبار و رویداد های ایـــران و خارج
این مطلب در این ساعت از سایت توما در بخش خبری ارســال گردیده اســت
این بخش شامل خبر های ورزشی نیز میباشد
میتوانید خبر فوق را به اشراک بگذارید

نوشته فیفا امیدوارم کرد، خیلی خوشحالم اولین بار در مجله آنلاین توما. پدیدار شد.