• تاریخ : ۹ام تیر ۱۳۹۶
  • موضوع : دیگر

در واقع ما پولی که الان به سپرده گذران پرداخت می کنیم کمتر از مبلغی اســت که سپرده گذاران سپرده گذاشته اند.

138971 471 نحوه پرداخت پول به سپرده‌گذاران «کاسپین»

 

مدیرعامل موسسه مالی کاسپین گفت: پولی که قرار اســت به سپرده گذاران بپردازیم علی الحساب اســت و کل سپرده نیست.

به نقل تسنیم، مدیرعامل موسسه مالی کاسپین گفت: پولی که قرار اســت به سپرده گذاران بپردازیم علی الحساب اســت و کل سپرده نیست.
 
 محمد جعفر افتخار افزود : در واقع ما پولی که الان به سپرده گذران پرداخت می کنیم کمتر از مبلغی اســت  که سپرده گذاران سپرده گذاشته اند.
 
وی افزود: هر وقت اموالی از موسسه فرشتگان در اختیار ما قرار گرفـــــت بقیه سپرده سپرده گذاران را پرداخت خواهیم کرد.
 
افتخار با بیان اینکه موسسه کاسپین نقش اساسی در گرفـــــتن سپرده ها از مردم نداشته اســت ، گفت : قرار بود این موسسه برخی از تعاونی های اعتباری را ساماندهی کند که در اثر یک اشتباه برخی از این تعاونی ها از جمله تعاونی اعتباری فرشتگان تابلوها و کلیشه دفترچه های سپرده را عوض کردند و به نام کاسپین زدند.
 
وی گفت : با این کار سپرده گذاران این تعاونی ها خود را طلبکار از کاسپین می دانند.
 
افتخار با بیان اینکه هیئت مدیره جدید موسسه مالی کاسپین دو ماه اســت در این بانک مستقر شده اند ، گفت : بانک مرکزی برای ساماندهی موسسه فرشتگان خط اعتباری را در اختیار ما قرار داد و البته ما به بانک مرکزی بابت این خط نسبتی سود نیز می دهیم.
 
وی گفت : قرار شد در یک مقطع مبلغی از سپرده های تا زیر ده و بعد تا زیر بیست میلیون تومان و یک روز قبل از عید تا زیر ۵۰ میلیون تومان را پرداخت کنیم .
 
افتخار افزود : این در حالی اســت که ما با دردسرات عدیده به ویژه با تعاونی فرشتگان مواجه بوده و هستیم.
 
وی گفت : این موسسه تنها چند ساعت قبل از آغاز پرداخت سپرده ها اطلاعات سپرده گذاران زیر ۵۰ میلیون تومان خود را در اختیار ما قرار داد و تا این اطلاعات در سیستم موسسه کاسپین قرار بگیرد و به اصطلاح بالا بیاید در برخی شعب تا چند ساعت و برخی دیگر تا چند روز طول کشید.
 
مدیر عامل موسسه کاسپین با بیان اینکه برخی از همکاران من برای بالا آمدن سیستم تا صبح بیدار بودند ، گفت : با این حال هنوز برخی شعب ما موفق نشدند اطلاعات را در اختیار بگیرند.
 
وی افزود : تلاش خود را کرده ایم که پاسخگوی مردم باشیم اما متاسفانه هنوز نتوانسته ایم همه اطلاعات را در شعب خود بروز کنیم.
 
افتخار با بیان اینکه ۹۰ نسبت مسائل موجود در ارتباط با سپرده گذاران به موسسه فرشتگان و هیئت تسویه آن باز می گردد ، گفت : این موسسه با موسسه کاسپین همکاری لازم را نکرده اســت.
 
وی ابراز امیدواری کرد تا یکی دو روز آینده دردسر بالا آمدن اطلاعات در شعب موسسه کاسپین حل و فصل شود.

داغترین اخبار و رویداد های ایـــران و خارج
این مطلب در این ساعت از سایت توما در بخش خبری ارســال گردیده اســت
این بخش شامل خبر های ورزشی نیز میباشد
میتوانید خبر فوق را به اشراک بگذارید

نوشته نحوه پرداخت پول به سپرده‌گذاران «کاسپین» اولین بار در مجله آنلاین توما. پدیدار شد.