• تاریخ : ۱۴ام تیر ۱۳۹۶
  • موضوع : دیگر

در حال حاضر کمپانی رنو به ارائه مدل اسپیس ۲۰۱۷ در بازار اروپا پرداخته اســت؛ گفتنی اســت در کلیه جزئیات و گالری عــکــس هـا آن را هنگام عرضه آن منتشر نموده اســت.

توما – پنجمین نسل اسپیس به‌روزرسانی شده اســت اما این بروزرسانی با تغییرات چندانی برای مدل کراس اووری که از ســال ۲۰۱۵ تاکنون در بازار حضور داشته اســت، همراه نبوده اســت.
1x1.trans نقد و بررسی مشخصات فنی رنو اسپیس مدل ۲۰۱۷


یکی از حیاتی‌ترین پیامدهای این به‌روزرسانی، افزوده شدن پیشرانه جدیدی به این خودرو می باشد که بخش رنو اسپورت مورد بررسی و توسعه قرار گرفـــــته اســت. این پیشرانه به TCe 225 EDC موسوم می باشد که همانگونه که میدانید در مدل آلپاین A110 از این واحد بهره گرفـــــته شده اســت. گفتنی اســت این پیشرانه ۱٫۸ لیتری توربو به جای خروجی ۲۵۲ اسب بخاری محصول آلپاین، در رنو اسپیس دارای قدرت ۲۲۵ اسبی و گشتاور ۳۰۰ نیوتون متری می باشد.
1x1.trans نقد و بررسی مشخصات فنی رنو اسپیس مدل ۲۰۱۷
این پیشرانه تنها با یک گیربکس ۷ سرعته دوکلاچه همراه می‌شود. کمپانی رنو مدعی اســت که شتاب صفر تا ۱۰۰ کیلومتر در ساعت خودرو در ۷٫۶ ثانیه ثبت شده و مصرف سوخت آن در هر صد کیلومتر نیز  ۶٫۸ لیتر می باشد.
1x1.trans نقد و بررسی مشخصات فنی رنو اسپیس مدل ۲۰۱۷
همچنین رنو اسپیس ۲۰۱۷ با دو پیشرانه دیزلی که به ترتیب با کدهای dCi 130 و dCi 160 مشهور هستند، مجهز شده اســت.
همچنین رنو در بروز رسانی جدید خود رنگ جدید خاکستری تیتانیوم، دو رینگ جدید ۱۸ و ۱۹ اینچی را به خودرو افزوده اســت. در حال حاضر این اتومبیل دارای صندلی‌های جلوی سرد شونده، پوشش چرم خاکستری سفارشی و نورپردازی جدید LED در کابین اســت.
1x1.trans نقد و بررسی مشخصات فنی رنو اسپیس مدل ۲۰۱۷
در مدل اسپیس ۲۰۱۷ جدیدترین نسل سیستم اطلاعات سرگرمی R-Link 2 رنو نیز تعبیه شده اســت و سیستم‌های اپل کارپلی و اندروید اتو نیز در آن مشاهده می شود.
نسخه مخصوصی از این خودرو توسط کمپانی رنو ارائه می شود که در آن سه صندلی ردیف دوم با دو صندلی جداگانه قابل تنظیم و گرم شونده جایگزین شده اســت.

تبلیغات

  • خرید بازی اورجینال
  • خرید فیفا پوینت
  • توما

تبلیغات

  • توما
  • توما
  • توما

جدیدترین و داغترین مطالب دنیای جالب تکنولوؤی ها در سایت توما
مطالب گوناگون از از اخبار دنیای وب و تکنولوژی

نوشته نقد و بررسی مشخصات فنی رنو اسپیس مدل ۲۰۱۷ اولین بار در مجله آنلاین توما. پدیدار شد.