• تاریخ : ۱۲ام تیر ۱۳۹۶
  • موضوع : دیگر

714579 598 هیچ تلاشی برای حضور در وزارت خارجه را نکرده ام/ رئیس جمهور تصمیم خواهد گرفـــــت

واعظی در واکنش به اظهارات الیاس حضرتی در اینستاگرام خود نوشت: هیچ‌گونه تلاشی برای حضور در هیچ‌یک از وزارتخانه‌ها نکرده‌ام و رئیس محترم جمهور تصمیم خواهد گرفـــــت.

به نقل ایسنا، واعظی در واکنش به اظهارات الیاس حضرتی در اینستاگرام خود نوشت: با توجه به مطالب نادرستی که اخیرا در خصوص تلاش اینجانب برای حضور در وزارت خارجه مطرح شده، لازم اســت بگویم که اینجانب با همه علاقه‌ای که برای کمک به رئیس جمهور محترم دارم، هیچ‌گونه تلاشی برای حضور در هیچ‌یک از وزارتخانه ها نکرده ام و  رئیس محترم جمهور تصمیم خواهد گرفـــــت.

دوستی من و جناب جناب جناب دکتر ظریف بسیار عمیق و طولانی اســت، دستاوردهای دولت یازدهم در عرصه بین‌المللی مرهون سیاســت‌های اصولی و توفیقات شخص جناب جناب جناب دکتر ظریف اســت و معتقدم که در عرصه دیپلماسی و  سیاســت خارجی جناب جناب جناب دکتر ظریف بهترین گزینه برای رسیدن به اهداف نظام جمهوری اسلامی ایـــران  اســت و قطعا تداوم حضور ایشان مایه خیر و برکت برای نظام خواهد بود.

به همه توصیه می‌نمایم که در اظهارنظرهای سیاسی با هر نیتی که دارند، ملاحظات اخلاقی را مورد توجه قرار دهند.

داغترین اخبار و رویداد های ایـــران و خارج
این مطلب در این ساعت از سایت توما در بخش خبری ارســال گردیده اســت
این بخش شامل خبر های ورزشی نیز میباشد
میتوانید خبر فوق را به اشراک بگذارید

نوشته هیچ تلاشی برای حضور در وزارت خارجه را نکرده ام/ رئیس جمهور تصمیم خواهد گرفـــــت اولین بار در مجله آنلاین توما. پدیدار شد.