• تاریخ : ۱۴ام تیر ۱۳۹۶
  • موضوع : دیگر

1306071 214 کلاف سردرگم در قدیمی‌ترین تیم شمال‌غرب کشور

خبرگزاری تسنیم: اوایل تیرماه ســال جاری بود که رسول خطیبی رسماً به عنوان سرمربی جدید تیم ماشین‌سازی معرفی شد. پس از معرفی او، جلسات زیادی در مورد بودجه باشگاه ماشین‌سازی انجام شد اما این مذاکرات تا این لحظه به جایی نرسیده اســت.

قرار بود کارخانه ماشین‌سازی تبریز به بخش خصوصی واگذار شود. فردی که به دنبال خرید کارخانه ماشین‌سازی بود، قول اختصاص بودجه‌ای کلان به تیم فوتبال ماشین‌سازی را داده بود. واگذاری باشگاه ماشین‌سازی به بخش خصوصی به‌ خاطر حاصل نشدن توافقات مالی و برخی‌ نامه‌نگاری‌های انجام شده میان نمایندگان مجلس و رئیس جمهور، تا حد زیادی منتفی شد.

از تبریز خبر می‌رسد که رسول خطیبی نیز به شدت از وضعیت موجود ناراحت اســت. از طرفی دیگر، شنیده‌ها از مخالفت برخی افراد در مجموعه شهرداری تبریز با حضور رسول خطیبی در  تیم ماشین‌سازی حکایت می‌کند.

در این راســتا، عصر امروز (سه‌شنبه) جلسه سرنوشت‌ساز باشگاه ماشین‌سازی برگزار خواهد شد تا بالاخره تصمیم نهایی در این مورد گرفـــــته شود.

اگر در این جلسه تکلیف باشگاه ماشین‌سازی و بودجه آن مشخص نشود، باید منتظر تغییرات گسترده‌ای در بدنه باشگاه سبزپوش تبریزی باشیم. حتی شنیده می‌شود که اگر توافق در این جلسه حاصل نشود، کادر فنی و مدیران باشگاه ماشین‌سازی به صورت همزمان از سمت خود اســتعفا خواهند داد.

داغترین اخبار و رویداد های ایـــران و خارج
این مطلب در این ساعت از سایت توما در بخش خبری ارســال گردیده اســت
این بخش شامل خبر های ورزشی نیز میباشد
میتوانید خبر فوق را به اشراک بگذارید

نوشته کلاف سردرگم در قدیمی‌ترین تیم شمال‌غرب کشور اولین بار در مجله آنلاین توما. پدیدار شد.