• تاریخ : ۷ام تیر ۱۳۹۶
  • موضوع : دیگر

324171 249 11+1 ستاره بی تیم صف اولی

در حالی که در اوج فصل نقل و انتقالات به سر می بریم هنوز تکلیف خیلی از ستاره ها مشخص نشده اســت.

به نقل ایلنا، فصل نقل و انتقالات فوتبال ایـــران در روزهای حساس خود به سر می برد. اکثریت قریب به اتفاق تیمهای لیگ برتری اسکلت بندی تیم خود را مشخص کرده اند.با این حال تعدادی از ستاره ها هستند که مقصد بعدی شان مشخص نشده اســت و خیلی ها منتظر تصمیم آنها هستند.

۱-اشکان دژاگه
فوق ستاره چند ســال قبل فوتبال ایـــران که با آمدنش به تیم ملی خدمات زیادی را انجام داد ولی حالا در شرایط خوبی به سر نمی برد. بازیکنی که روزی مشتریان زیادی در فوتبال اروپا داشت حالا در آستانه چهارمین دهه زندگی اش بازهم در فصل نقل و انتقالات سرگردان اســت. اشکان از وولفسبورگ جداشد و برای آمدن به پرسپولیس شرط ۷ میلیاردی گذاشت تا خیلی زود ماجرای سرخپوش شدنش منتفی شود. حالا باید دید انتخاب بعدی او چه خواهد بود؟ اشکان می داند بدون تیم بودن در ســال جام جهانی حتی ممکن اســت به قیمت از دست دادن این تورنمنت برایش تمام شوئ.

۲-مجتبی جباری
زیدان فوتبال آسیا و بازیکن محبوب اســتقلالی ها. فکر نمی کرد با جدایی اش از الاهلی نتواند به تیم دوران اوجش بازگردد. با اینکه پژمان منتظری تلاش فراوانی برای بازگرداندن مجتبی کرده اســت اما باید برگشت او به جمع آبی پوشان را بعید دانست. شنیده می شود شماره ۸ حتی به خداحافظی هم فکر کرده اســت اما هنوز هیچ چیز مشخص نیست.

۳-رامین رضاییان
نورچمشی کی طریقه و یکی از ارکان اصلی تیمی که توانست به جام جهانی ۲۰۱۸ راه پیدا کند هنوز برای فصل جدید تیم خود را انتخاب نکرده اســت. پروسه یاغی شدن او به کل منتفی شد و حالا از بلژیک، آلمان، انگلیس یا یک کشور اروپایی دیگر به عنوان مقاصد احتمالی مدافع راســت اسبق پرسپولیس یاد می شود. رضاییان با حساسیت فراوان به دنبال این اســت تا بهترین انتخاب را برای فصل آتی داشته باشد.

۴-آندو تیموریان
گلادیاتور ســالیان اخیر فوتبال ایـــران که حتی بازوبند تیم ملی را هم برای چند صباحی بعد از نکونام به بازو بست حالا در نآشناترین شرایط ممکن فوتبالی اش قرار دارد. آندو که همیشه مرد پرمشتری بازار نقل و انتقالات بوده حالا هیچ آفر دندان گیری را در اطرافش نمی بیند و همین مســاله باعث شده تا به خداحافظی از فوتبال هم جدی فکر کند.

۵-پیام صادقیان
همانطور که پیش بینی میشد حاشیه ها اســتعداد نابش را کور کردند. ستاره دو ســال پیش پرسپولیس که خیلی ها روی اســتر شدنش شرط بسته بودند حالا بی شمتری اســت. پیام فصل گذشته با ماشین سازی نمایش خوبی داشت اما هنوز نتوانسته برای لیگ هفدهم برای خودش تیمی دست و پا کند. اگر او قدر خود را می دانست الان همه ۱۶ تیم لیگ آرزوی داشتنش را داشتند و او باید برایشان گربه رقصانی می کرد.

۶-بهنام برزای:

بازیکنی که فصل گذشته با گل حساسش به سپاهان برگه ماندن منصوریان را امضا کرد و به برکناری اش مهر باطلی زد در لیست فصل جدید جناب جناب سرمربی جایی نداشت. به گفته خودش تا دو سه روز اینده تیم جدید خود را انتخاب می کند.

۷- محمد قاضی

در آستانه عقد قرارداد با پدیده قرار دارد. قاضی در دو فصل گذشته نمایش بسیار خوبی در لیگ برتر داشته اســت و فصل گذشته هم در کورس جناب جناب گلی حضور داشت. به احتمال فراوان قاضی در مشهد به فوتبالش ادامه می دهد مگر اینکه اتفاق خاصی رخ دهد.

۸- وحید طالب لو

دروازه بان اسبق تیم ملی ایـــران و باشگاه اســتقلال پس از یک نیم فصل پر فراز و نشسب در فولاد حالا بدون تیم اســت. طالب لو که روزی بهترین گلر ایـــران بود حالا تنها پیشنهاد دست به نقد خود را در لیگ یک می بیند. باید دید او حاضر می شود به لیگ یک برود یا باید مانند فصل قبل مدتی را بیرون از گود بنشیند تا پیشنهاد درستی از راه برسد.

۹- حنیف عمران زاده

شماره پنج دو فصل پیش اســتقلالی ها یا همان بچه غول معروف، پس از یک فصل ناموفق در خونه به خونه و صبا در حال حاضر بدون تیم اســت. حنیف گفته دوست دارد در تهران به فوتبالش ادامه دهد اما این که دقیقا کجا را عاقلان دانند. شاید نفت، شاید …

۱۰-محمد نصرتی

زننده گل صعود ایـــران به جام جهانی ۲۰۰۶ و کسی که همیشه سعی داشته خودش را در سطح اول نگه دارد مورد توجه بوناچیچ برای ماندن در گسترش واقع نشد. کمالوند هم برای تیم جدیدش او را نخواســت. شواهد و قرائن حاکی از این اســت که نصرتی برای ادامه فوتبال خود باید راهی لیگ آزادگان شود مگر اینکه در لحظاتی پایانی اتفاق خاصی رخ دهد.

۱۱-محمدرضا خانزاده
بازیکنی که روزی پسرخوانده کی طریقه بود و در تمام اردوهای تیم ملی حضور داشت حالا در دو راهی دو تیم مشهدی اســت. هم سیاه جامگان او را برای ادامه همکاری در نظر دارد و هم پدیده خواهان به خدمت گرفـــــتنش اســت. حال باید دید مدافع اسبق پرسپولیس چه تصمیمی خواهد گرفـــــت.

۱۲- محمدحسین کنعانی زادگان
بمب فصل قبل اســتقلال که نیامده خنثی شد با اینکه همچنان به تیم ملی دعوت می شود و مورد اعتماد کی طریقه اســت اما برای لیگ هفدهم تیم ندارد. کنعانی زادگان که روزی با کمپانی مقایسه می شد فقط می خواهد به یک تیم در لیگ جدید بپیوندد تا شانسی برای حضور در جام جهانی داشته باشد.

به جز این نفرات هستند بازیکنان دیگری که در فوتبال ایـــران برای خودشان اسم و رسمی دارند اما با تیم جدیدی به توافق نرسیده اند. همه چیز تا چند روز آینده مشخص می شود.

داغترین اخبار و رویداد های ایـــران و خارج
این مطلب در این ساعت از سایت توما در بخش خبری ارســال گردیده اســت
این بخش شامل خبر های ورزشی نیز میباشد
میتوانید خبر فوق را به اشراک بگذارید

نوشته ۱۱+۱ ستاره بی تیم صف اولی اولین بار در مجله آنلاین توما. پدیدار شد.