۲۳ دی ماه ۱۳۹۶ «کوه‌نوشت» سیزدهمین سال فعالیت خود را سپری ‌می‌کند … نامی که ابتدا با راه‌اندازی یک «وبلاگ» در «بلاگفا» شناخته شد … سپس قریب به ۱۰ سال در همان قالب به فعالیت خود در حوزه‌ کوه‌نوردی، عکس، رسانه و موضوعات اجتماعی ادامه داد … در آن یک دهه، فراز و نشیب‌های مختلفی را به ویژه در «بازخورد مطالب» و «تبادل نظرات» تجربه کرد … به گونه‌ای که این اتمسفر، «کوه‌نوشت» را در مسیر «اطلاع‌یابی» و «اطلاع‌رسانی» مصمم‌تر نمود!

… رفته‌ رفته  از حدود ۴ سال پیش، زیرمجموعه‌هایی اختصاصی – جهت انتشار عکس‌های نگارنده – در قالب «فتوبلاگ» و «اینستاگرام» نیز به آن پیوند خورد.

… اما اختلال و مشکلاتِ متناوب فنی از سوی«بلاگفا»، موجب شد که «کوه‌نوشت» از سال ۱۳۹۴ به «سایت» تبدیل شود … از یک فضای وابسته نقل مکان کند و در یک موقعیت مستقل، مستقر گردد … پس از آن، و با توسعه‌ی فناوری و رونق شبکه‌های اجتماعی، «کانال تلگرامی» مرتبط نیز راه‌اندازی شد.

اکنون پس از ۱۳ سال فعالیت بی‌وقفه، با سرمایه‌ای ارزشمند از «مخاطبان وفادار قدیمی» و «مخاطبان جدید و جوان»، تلاش خواهد داشت، به قدر توان اندک خود، بیش از پیش در خدمت شما عزیزان باشد.

در تمام این‌سال‌ها؛ مرهون و سپاسگزار همراهی و حضورتان بوده و هستیم.